HigerChoob.com - لوگو هیگر چوب

کنسول چوبی مدرن KO210


HigerChoob.com - کنسول چوبی مدرن KO210
HigerChoob.com – کنسول چوبی مدرن KO210

کنسول چوبی مدرن جدید هیگرچوب ، محصولی زیبا ، با دوام و بسیار کارآمد است. این کنسول چوبی مخصوص کسانی است که طراحی های مدرن را میپسندند. طرفدار دیزاین مینیمال هستید ؟ مدرنیسم دیزاین را دوست دارید ؟ پس این کنسول قطعا توجه شما را جلب میکند ! استفاده از خطوط ساده و در یک راستا ، رنگ بندی جذاب ساده ، استفاده از پترن مشکی و البته دستگیره های خیره کننده و جذاب و ساده این کنسول ، همان چیزی است که این محصول را از دیگر موارد مشابه متمایز میکند. البته این محصول در ست محصولات خانه ارائه میشود و میتوانید آن را با میز تلویزیون و میز نهار خوری مخصوص خودش نیز ست کنید.

برای بزرگ‌نمایی تصاویر گالری ، روی آنها کلیک کنید

اما هیگرچوب همیشه علاوه بر زیبایی ، دیزاین مدرن و به روز ، جذابیت و تمام ویژگی های ظاهریِ دیگر ، توجه بسیار ویژه ای به کیفیت نیز داشته است. طول عمر بالای یک محصول ، فاکتوری است که هیگرچوب به سادگی از کنار آن نمیگذرد. برای رسیدن به بهترین کیفیت ، علاوه بر اجرای دقیق و بسیار حساس ، از متریال درجه یک نیز در این کنسول چوبی استفاده شده است تا ضامن حفظ کیفیت آن در طول سالیان متمادی باشد. این کنسول از MDF و چوب راش درجه یک ساخته شده است.

مشخصات و قیمت کنسول چوبی مدرن KO210 :

طول  180 سانتی متر
عرض  45 سانتی متر
ارتفاع  85 سانتی متر
متریال MDF و چوب راش درجه یک
قیمت لطفا قیمت را استعلام کنید

جهت استعلام موجودی و یا هرگونه سوال دیگر درباره محصولات هیگرچوب و این کنسول چوبی ، که با کد KO 210 قابل استعلام است ، کافی است با شماره های زیر تماس گرفته و کد/نام محصول را اعلام نمایید.

بسیاری محصولات دیگر در درسته بندی های متنوع و ایده های طراحی داخلی و… در پیج اینستاگرام هیگرچوب موجود است.
از دیگر محصولات هیگرچوب در دسته بندی کنسول ها نیز دیدن نمایید.