HigerChoob.com - لوگو هیگر چوب

ویترین مدرن چوب و فلز کد VCF 320


HigerChoob.com - ویترین مدرن چوب و فلز کد VCF 320
HigerChoob.com – ویترین مدرن چوب و فلز کد VCF 320

ویترین مدرن چوب و فلز جزء آن دسته محصولاتی است که نه تنها در منزل، بلکه در بسیاری اماکن دیگر هم کاربرد دارد. تفاوتی ندارد شما برای منزلتان یا فروشگاه لوازم خانگی، کافه، رستوران، بوتیک یا هر فروشگاه دیگری که دارید به دنبال ویترین هستید؛ قطعا یک ویترین مدرن و زیبا دکوراسیون شما متحول خواهد کرد ! برای ویترینی که خود جلوه بصری زیبایی داشته باشد، دردسر دیزاین و جور کردن دکوری نخواهید داشت. به سادگی هرچه تمام بهترین استفاده را از این ویترین مدرن چوب و فلز بکنید، درون آن کتاب بچینید، قاب عکس عزیزانتان را بگذارید، دکوری و ساعت روی آن بچینید یا اگر فروشگاه دارید محصولاتتان را بسیار شیک برای عرضه و نمایش روی آن قرار دهید.

برای بزرگنمایی تصاویر گالری ، روی آنها کلیک کنید.

ما در هیگر برای آن که بتوانیم رضایت حداکثری شما را جلب کنیم، در کنار استفاده از ترند های روز دکوراسیون و دیزاین در دنیا و طراحی های شیک و زیبای محصولات، کیفیت را نیز همواره در بالاترین سطح ممکن برای شما به ارمغان آورده ایم. کافیست متریال استفاده شده در این ویترین را مقایسه کنید! روکش ضدخش، لبه های PVC و.. متریالی نیستند که هرجایی پیدا کنید. تکمیل کننده این مثلت طراحی و کیفیت، وسواس و دقت در ساخت است. واحد کنترل کیفیت هیگر یا به اختصار QC ، با وسواس هرچه تمام محصولاتی که برای شما آماده میشوند را پیش از ارسال وارسی و تائید میکنند تا در نهایت لبخند رضایت بر لب شما بنشانیم.

مشخصات و قیمت ویترین مدرن چوب و فلز کد VCF 320 :

طول 120 سانتی متر
عرض 40 سانتی متر
ارتفاع 190 سانتی متر
متریال فلز با رنگ کوره ای الکترواستاتیک و MDf با روکش ضدخش و لبه های PVC
قیمت لطفا قیمت را استعلام کنید

برای استعلام موجودی و هرگونه سوال دیگر درباره محصولات هیگرچوب با شماره های زیر در تماس باشید.

برای مشاهده محصولات مشابه ، دسته بندی چوب و فلز را انتخاب نمایید. اینستاگرام هیگرچوب را دنبال کنید تا از بسیاری محصولات دیگر که در دسته بندی های متفاوت و بسیار متنوع هستند نیز دیدن کنید.