HigerChoob.com - لوگو هیگر چوب

ویترین فلزی شیشه ای کد VCF 310


HigerChoob.com - ویترین فلزی شیشه ای کد VCF 310
HigerChoob.com – ویترین فلزی شیشه ای کد VCF 310

ویترین فلزی VCF 310 ، محصولی بسیار خاص و متمایز از هیگر میباشد. این ویترین مدرن با طراحی مکعبی و خاص خود ، در عین سادگی ، زیبایی وصف ناپذیری دارد. در طراحی های مدرن و مینیمال امروزی ، اصل ease of use جای بسیار ویژه ای دارد. استفاده از همچین محصولی علاوه بر زیبا بودن در دکوراسیون ، بسیار کاربردی خواهد بود. این ویترین فضای کمی اشغال میکند و در عین حال با توجه به نوع طراحی ، فاصله و تعداد طبقات ، امکان قرار دادن وسایل تزئینی و حتی وسایل مورد نیازتان همانند کتاب و… را نیز برایتان فراهم میکند.

برای بزرگنمایی تصاویر گالری ، روی آنها کلیک کنید.

ساخت یک ویترین ظریف ، زیبا و بسیار حساس ، علاوه بر هنر ، حوصله بسیار زیاد و مقدار بسیار بیشتری خلاقیت ، به متریال درجه یک نیز وابسته است. تصور کنید ویترین فلزی که حتی با بیشترین وسواس ممکن در اجرا ، ساخته شده است ولی متریال درجه یکی ندارد! آیا شما قبول میکنید ویترینی داشته باشید که مهمان چند ماه یا نهایتا یکی دو ساله‌ی منزلتان باشد ؟ در این مرحله است که هیگر تفاوت خود را نشان میدهد. متریال این ویترین فلز و شیشه ای از پروفیل ۱۶×۱۶ با رنگ کوره ای الکترو استاتیک است که در طبقات آن از شیشه ۶ میل مقاوم استفاده شده است. این اطمینانی است که هیگر برای سال‌ها استفاده به شما میدهد. همانند همیشه ، رنگ و ابعاد محصول بسته به سلیقه و نیاز شما قابل تغییر است و میتوانید همانگونه که دوست دارید ویترین فلزی شیشه ای خودتان را سفارش دهید و تحویل بگیرید.

مشخصات و قیمت ویترین فلزی شیشه ای کد VCF 310 :

ویترین 4 تکه:

طول 35 سانتی متر
عرض 35 سانتی متر
ارتفاع 164 سانتی متر
قیمت لطفا استعلام بگیرید

ویترین 3 تکه:

طول 35 سانتی متر
عرض 35 سانتی متر
ارتفاع 121 سانتی متر
قیمت لطفا استعلام بگیرید

ویترین 2 تکه:

طول 35 سانتی متر
عرض 35 سانتی متر
ارتفاع 78 سانتی متر
قیمت لطفا استعلام بگیرید

برای استعلام موجودی و هرگونه سوال دیگر درباره محصولات هیگرچوب با شماره های زیر در تماس باشید.

برای مشاهده محصولات مشابه ، دسته بندی چوب و فلز را انتخاب نمایید. اینستاگرام هیگرچوب را دنبال کنید تا از بسیاری محصولات دیگر که در دسته بندی های متفاوت و بسیار متنوع هستند نیز دیدن کنید.