HigerChoob.com - لوگو هیگر چوب

مدل میز تلویزیون جدید Beretta


HigerChoob.com - مدل میز تلویزیون جدید Beretta
HigerChoob.com – مدل میز تلویزیون جدید Beretta

مدل میز تلویزیون جدید Beretta با ظاهری شکیل ، مدرن و زیبا. میز تلویزیون مدرن در محصولات هیگرچوب ، پیش تر نیز وجود داشته است ، اما وجه تمایز میز تلوزیون Beretta این است که این میز ، در طراحی از همان ابتدا با کنسول این خانواده ست شده است. استفاده از این میز تلویزیون و کنسول در کنار یکدیگر ، سطح جدیدی از دیزاین مدرن را برای شما به ارمغان می آورد که حاصل دست رنج طراحان حرفه ای است. البته شما میتوانید هرکدام از این محصول ها را بصورت جداگانه نیز در منزل خود استفاده کنید و با هر آنچه که می‌پسندید ست کنید. ظاهر جذاب محصولات خانواده Beretta همان قطعه گم شده در پازل دیزاین و چیدمان منازلی است که در آنها سبک مدرن حرف اول را میزند.

برای بزرگ‌نمایی تصاویر گالری ، روی آنها کلیک کنید

اما همانطور که ای هیگر توقع میرود ، برای شما تنها ظاهر زیبا و شکیل را فراهم نمی‌کند. بلکه کلیدی ترین نکته محصولاتی که برای شما ارسال میشود ، کیفیت است. استفاده از بهترین متریال و استیل 304 در این میز ، برای جلب رضایت و اطمینان خاطر شما از طول عمر بالای این میز TV است.

مشخصات و قیمت مدل میز تلویزیون جدید Beretta :

طول  180 سانتی متر
عرض  45 سانتی متر
ارتفاع  55 سانتی متر
متریال ام‌دی‌اف AGT ترکیه و استیل 304
قیمت لطفا قیمت را استعلام کنید

جهت استعلام موجودی و یا هرگونه سوال دیگر درباره محصولات هیگرچوب و این میز تلویزیون ، که با نام برتا (Beretta) قابل استعلام است ، کافی است با شماره های زیر تماس گرفته و کد/نام محصول را اعلام نمایید.

بسیاری محصولات دیگر در درسته بندی های متنوع و ایده های طراحی داخلی و… در پیج اینستاگرام هیگرچوب موجود است.
از دیگر محصولات هیگرچوب در دسته بندی میز تلویزیون نیز دیدن نمایید.