HigerChoob.com - لوگو هیگر چوب

سرویس خواب پایه چوب راش SK 150


HigerChoob.com - سرویس خواب چوب راش SK 150
HigerChoob.com – سرویس خواب چوب راش SK 150

سرویس خواب با پایه چوب راش، و در کل چول راش، همواره تدایی کننده کیفیت و طول عمر بالا بوده است. حال هیگرچوب، با سرویس خواب SK 150 علاوه بر کیفیت متریال و کیفیت ساخت، زیبایی را نیز به اتاق خواب شما آورده است. چند لحظه ای این سرویس خواب را در اتاق خوابتان تصور کنید، زیباست، نه؟ این سرویس خواب با کیفیت که از بهترین متریال در ساخت آن استفاده شده است، در طراحی هم حرف های زیادی برای گفتن دارد، به گونه ای که میتوانید با خیال راحت دکوراسیون اتاق خواب و منزلتان را توسط این سرویس متحول کنید چرا که هیچ گونه عیب و نقصی در طراحی آن مشاهده نمیشود و تمام نیاز های شما را برطرف میکند.

 برای بزرگنمایی تصاویر گالری ، روی آنها کلیک کنید.

استفاده از پترن های یکسان برای طراحی پاتختی، میز آرایش و کمد لباس ها در این سرویس خواب، یک انتخاب هوشمندانه برای شماست. چرا که با کمترین زحمت، بیشترین نظم و زیبایی بصری را در اتاق خوابتان ایجاد میکنید. متریال مورد استفاده در این سرویس خواب، چوب راش برای پایه ها، پارچه مخمل و MDF ضد خش می باشد.

مشخصات و قیمت سرویس خواب SK 150 :

تخت:

ابعاد تشک 200×160 سانتی متر
ارتفاع تاج 120 سانتی متر

میز آرایش:

طول 120 سانتی متر
عرض 45 سانتی متر
ارتفاع 80 سانتی متر

پاتختی :

طول 55 سانتی متر
عرض 45 سانتی متر
ارتفاع 50 سانتی متر

کمد ریلی:

طول 220 سانتی متر
عرض 60 سانتی متر
ارتفاع 190 سانتی متر
قیمت لطفا قیمت را استعلام کنید

جهت استعلام موجودی و یا هرگونه سوال دیگر درباره محصولات هیگرچوب و سرویس با چوب راش SK 150 ، کافی است با شماره های زیر تماس گرفته و نام محصول را اعلام نمایید. و یا از طریق واتس اپ با بخش فروش هیگرچوب ارتباط برقرار کنید.

همچنین از مدل های دیگر سرویس خواب در صفحه محصولات و صفحه اینستاگرام هیگرچوب دیدن نمایید.