HigerChoob.com - لوگو هیگر چوب

سرویس خواب چوبی SK130


HigerChoob.com - سرویس خواب چوبی SK130
HigerChoob.com – سرویس خواب چوبی SK130

سرویس خواب چوبی SK130 ، سرویس خواب دو نفره ای است که از بسیاری جهات خاص و منحصر بفرد به حساب می آید. شاید همه عادت کرده باشند سرویس و تخت خواب را با شکل های تکراری و تنها کمی تغییرات جزئی ببینند ، خریداری و همچنین برای سالیان سال استفاده کنند. اما چند لحظه صرف نگاه کردن به سرویس خواب چوبی SK130 کنید، فرم پایه های آن ، تاج تخت ، میز آرایش و… شباهتی به سرویس خواب هایی که تا کنون دیده اید ندارد ، درست است ؟ هیگرچوب در سالیان اخیر با به کار گرفتن طراحی روز دنیا و تولید محصولات مدرن و همسو با دیزاین های جدید ، تلاش داشته است تا مبلمان اتاق خواب شما را به بهترین شکل ممکن فراهم کند.

برای بزرگ نمایی تصاویر گالری ، روی آنها کلیک کنید

چیزی که در عکس های بالا در اولین مرحله توجه هر بیننده ای را جلب میکند ، طراحی چشم نواز چوب این سرویس است ! البته از علم تئوری رنگ ها و ترکیب رنگ ها (Color Combination and Color Theory ) نباید غافل شد! هرجند مثل همیشه دست شما در انتخاب رنگ ، سایز و دیگر جزئیات محصولات هیگرچوب کاملا باز است ، ولی پیشنهاد ما به شما همین ترکیب رنگی است. این نکته شایان ذکر است که ابعاد این تخت خواب کاملا استاندارد بوده و یک تشک 160*200 کاملا متناسب آن است.

مشخصات و قیمت سرویس خواب چوبی SK130 :

تخت:

طول 215 سانتی متر
عرض 167 سانتی متر
ارتفاع 120 سانتی متر
تشک 160*200 سانتی متر

میز آرایش:

طول 110 سانتی متر
عرض 45 سانتی متر
ارتفاع 85 سانتی متر

پاتختی :

طول 55 سانتی متر
عرض 45 سانتی متر
ارتفاع 45 سانتی متر
قیمت لطفا قیمت را استعلام کنید

جهت استعلام موجودی و یا هرگونه سوال دیگر درباره محصولات هیگرچوب و سرویس خواب SK130 ، کافی است با شماره های زیر تماس گرفته و کد محصول را اعلام نمایید. و یا از طریق واتس اپ با بخش فروش هیگرچوب ارتباط برقرار کنید.

همچنین از مدل های دیگر سرویس خواب در صفحه محصولات و صفحه اینستاگرام هیگرچوب دیدن نمایید.