HigerChoob.com - لوگو هیگر چوب

سرویس خواب چوبی ویوان – توقف تولید


HigerChoob.com - سرویس خواب چوبی ویوان
HigerChoob.com – سرویس خواب چوبی ویوان

سرویس خواب چوبی ویوان که در تصاویر مشاهده میکنید، مدتی چند مهمان شوروم هیگر خواهد بود. پیشنهاد میکنم پیش از آنکه جایش را به مدل جدیدتری بدهد، حتما از نزدیک آنرا ببینید. جذابیتی که سرویس خواب ویوان، در کتار پاتختی ها و میز آرایش ست خود دارد، بسیار دیدنی است. هرچند همانند همیشه دست شما برای انتخاب رنگ کاملا باز است، اما چند لخظه ای وقت بگذارید و تصاویری که در شوروم هیگر از این سرویس خواب با رنگ بندی بسیار زیبا و چشم نوازش گرفته شده است را مشاهده کنید.

 برای بزرگنمایی تصاویر گالری ، روی آنها کلیک کنید.

متریال به کار رفته در ویوان، MDF ، مخمل و چوب راش درجه یک است. چوب راش به کار رفته در سرویس Vivan، علاوه بر استحکام و زیبایی، بر طول عمر آن نیز می افزاید و خیالتان را برای سالیان سال از داشتن یک سرویس خواب خوب راحت میکند. شما میتوانید این مجموعه را بصورت ست و یا جدا جدا سفارش دهید. پس اگر چشمتان میز آرایش جذاب ویوان را گرفته، راحت باشید و با کارشناسان بخش فروش ما از طریق دکمه واتس شناور در تصویر، ارتباط بگیرید.

 برای بزرگنمایی تصاویر گالری ، روی آنها کلیک کنید.

عکس هایی که در این صفحه مشاهده میکنید، تماما تصاویر واقعی محصول است که بصورت اختصاصی در شوروم هیگر گرفته شده است.

مشخصات و قیمت سرویس خواب چوبی ویوان :

تخت:

ابعاد تشک 200×160 سانتی متر
ارتفاع تاج 150 سانتی متر

میز آرایش:

طول 115 سانتی متر
عرض 45 سانتی متر
ارتفاع 80 سانتی متر

پاتختی :

طول 55 سانتی متر
عرض 45 سانتی متر
ارتفاع 38 سانتی متر
قیمت توقف تولید

جهت استعلام موجودی و یا هرگونه سوال دیگر درباره محصولات هیگرچوب و سرویس ویوان، کافی است با شماره های زیر تماس گرفته و نام محصول را اعلام نمایید. و یا از طریق واتس اپ با بخش فروش هیگرچوب ارتباط برقرار کنید.

همچنین از مدل های دیگر سرویس خواب در صفحه محصولات و صفحه اینستاگرام هیگرچوب دیدن نمایید.