HigerChoob.com - لوگو هیگر چوب

سرویس خواب سفید طوسی SK 140


HigerChoob.com - سرویس خواب سفید طوسی SK 140
HigerChoob.com – سرویس خواب سفید طوسی SK 140

سرویس خواب سفید طوسی از محبوب ترین مدل های سرویس ، چه در ایران و چه در نقاط دیگر دنیا می باشد. این ترکیب رنگی نه تنها همیشه جذابیت بصری داشته است و با طیف وسیعی از رنگ ها به راحتی ست میشود ؛ از نظر روانشناسی رنگ نیز جز بهترین رنگ ها برای اتاق خواب و سرویس خواب است. در محصول SK 140 که عکس های آن را در گالری زیر میتوانید مشاهده کنید ، هیگر ست جذاب و البته حرفه ای را برای شما تدارک دیده است که شامل تخت خواب ، پاتختی ، میز آرایش ، کنسول و کمد است. نکته مهم این ست ، استفاده از زبان طراحی یکسان در تمام این محصولات است که باعث میشود ترکیب بسیار جذاب و یک دستی در دیزاین منزل و اتاق خواب خود داشته باشید.

برای بزرگنمایی تصاویر گالری ، روی آنها کلیک کنید.

نکته ای که یک سرویس خواب خوب را به یک سرویس خواب عالی تبدیل میکند ، طراحی و زیبایی آن نیست ، بلکه کیفیت است! سرویس خواب بسیار زیبا را تصور کنید که مواد اولیه معمولی ای داشته باشد و جنس آن همانند طراحی اش خوب نباشد. همچین سرویس خوابی نه تنها زیبایی خود را بسیار سریع از دست میدهد ، بلکه کیفیت خواب شما و رضایتمندی شما را نیز کاهش میدهد. به همین جهت است که هیگر از بهترین متریال موجود و ممکن برای هر محصول استفاده میکند، زیرا زیبایی به تنهایی کافی نیست ! این سرویس خواب در کنار ظاهر جذاب ، لوکس ، به‌روز و بسیار دیدنی ، از متریال درجه یک پارچه مخمل ، MDF ضد خش و چوب راش سوپر بهره میبرد تا خیال شما را سالیان سال از بابت کیفیت این محصول آسوده کند.

مشخصات و قیمت سرویس خواب سفید طوسی SK 140 :

تخت 200×160:

طول 200 سانتی متر
عرض 160 سانتی متر
ارتفاع تاج 130 سانتی متر
متریال پارچه مخمل و MDF ضد خش و چوب راش سوپر

میز آرایش:

طول 110 سانتی متر
عرض 45 سانتی متر
ارتفاع 90 سانتی متر
متریال MDF ضد خش و چوب راش سوپر

پاتختی :

طول 55 سانتی متر
عرض 45 سانتی متر
ارتفاع 50 سانتی متر
متریال MDF ضد خش و چوب راش سوپر
قیمت لطفا استعلام کنید

جهت استعلام موجودی و یا هرگونه سوال دیگر درباره محصولات هیگرچوب و سرویس خواب SK 140 ، کافی است با شماره های زیر تماس گرفته و کد محصول را اعلام نمایید. و یا از طریق واتس اپ با بخش فروش هیگرچوب ارتباط برقرار کنید.

همچنین از مدل های دیگر سرویس خواب در صفحه محصولات و صفحه اینستاگرام هیگرچوب دیدن نمایید.