HigerChoob.com - لوگو هیگر چوب

سرويس خواب دونفره مدرن کد SK 72


HigerChoob.com - سرويس خواب دونفره مدرن کد SK 72
HigerChoob.com – سرويس خواب دونفره مدرن کد SK 72

سرويس خواب دونفره مدرن هیگرچوب ، محصولی جدید و متمایز با کیفیتی مثال زدنی است. طراحی زیبای این محصول نه تنها میتواند مکمل دیزاین اتاق خواب شما باشد ؛ بلکه خود به تنهایی میتواند معرف طراحی و دیزاین خاص شما باشد.

سرویس خواب دو نفره SK 72 شامل یک تخت دونفره ، میز آرایش و پاتختی می‌باشد که مشخصات و قیمت آن در انتهای این صفحه قابل بررسی است.  ابعاد 200*160 این محصول کاملا استاندارد بوده و شما عزیزان می‌توانید از انواع تشک موجود در بازار که استاندارد هستند بر روی این تخت استفاده کنید. همچنین میتوانید از لیست کالای خواب هیگرچوب نیز تشک مورد نظر خود را پیدا کنید و با بهترین قیمت موجود در بازار و ارسال رایگان ، سفارش خود را ثبت کنید.

با دنبال کردن صفحه هیگرچوب در اینستاگرام ، از تخفیف ها ، جشنواره ها و محصولات جدید ، زودتر از دیگران با خبر شوید و از تخفیف ویژه دنبال کنندگان اینستاگرام هیگرچوب بهره مند شوید.

صفحه اینستاگرام هیگرچوب

مشخصات و قیمت سرويس خواب دونفره مدرن کد SK 72 :

تخت:

طول 215 سانتی متر
عرض 175 سانتی متر
ارتفاع 120 سانتی متر

میز آرایش:

طول 120 سانتی متر
عرض 45 سانتی متر
ارتفاع 80 سانتی متر

پاتختی :

طول 45 سانتی متر
عرض 45 سانتی متر
ارتفاع 50 سانتی متر
قیمت لطفا قیمت را استعلام کنید

جهت استعلام موجودی و یا هرگونه سوال دیگر درباره محصولات هیگرچوب و این تخت خواب و میز آرایش همراه با پاتختی و کمد ، که تحت عنوان سرویس خواب کد SK 72 قابل استعلام است ، کافی است با شماره های زیر تماس گرفته و کد محصول را اعلام نمایید.

09122464632

02177276580

همچنین از مدل های دیگر سرویس خواب در صفحه محصولات و صفحه اینستاگرام هیگرچوب دیدن نمایید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.