HigerChoob.com - لوگو هیگر چوب

میز تلویزیون مدرن مدل PELIT


HigerChoob.com - خرید میز تلویزیون مدرن مدل PELIT
HigerChoob.com – خرید میز تلویزیون مدرن مدل PELIT

خرید میز تلویزیون مدرن در مجموعه هیگرچوب کار دشواری خواهد بود ، زیرا هرکدام از میز های مدرن هیگرچوب زیبایی خاص و ویژه خود را دارند که کار را برای شما سخت خواهد کرد 🙂 طراحی و دیزاین میز PELIT با نهایت دقت و ظرافت صورت گرفته است و از آن محصولی بی نظیر ساخته است. همچنین در انتخاب رنگ برای این میز وسواس ویژه ای به کار رفته است تا رنگ های انتخاب شده با رنگ طبیعی چوب راش به کار رفته در این محصول هم خوانی کامل داشته باشد و هارمونی رنگ ها را کامل کند. استفاده از متریال درجه یک برای ساخت میز تلویزیون مدرن PELIT تضمین دوام و ماندگاری آن است. همه این عواملی از PELIT میز تلویزیونی بی نظیر و چشم نواز ساخته است که میتواند زیبایی بخش هر منزلی باشد و در هر نوع طراحی داخلی ای به خوبی بنشیند ، مخصوصا اگر دکوراسیون و طراحی منزل شما مدرن و مینیمالیستی باشد ، قطعا انتخابی بهتر از این میز نخواهید داشت.

مشخصات و قیمت میز تلویزیون مدرن PELIT :

طول 180 سانتی متر
عرض 45 سانتی متر
ارتفاع 55 سانتی متر
متریال ام دی اف و چوب راش درجه یک
قیمت لطفا قیمت را استعلام کنید

جهت استعلام موجودی ، مشاوره در انتخاب محصولات و یا هرگونه سوال دیگر درباره محصولات هیگرچوب با شماره های زیر تماس بگیرید:

09122464632

02177276580

همچنین برای اطلاع از تخفیف ها و جشنواره های هیگرچوب و مشاهده محصولات دیگر در دسته بندی های بسیار متنوع و جذاب ، میتوانید اینستاگرام هیگرچوب را دنبال کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.