HigerChoob.com - لوگو هیگر چوب

جلومبلی و عسلی JM 110 و AL 110


جلومبلی و عسلی JM 110 و AL 110
جلومبلی و عسلی JM 110 و AL 110

جلومبلی و عسلی JM 110 و AL 110 دو محصول جدید و جذاب هیگر با طراحی بروز هستند. امروزه میتوان گفت که خیلی از مردم اهمیت جلومبلی و عسلی هایی که قرار است در منزل استفاده کنند را می دانند. تاثیر مهم در زیبایی ، استفاده راحت ، پذیرایی ، دیزاین و… از یک میز جلو مبلی شیک و میز عسلی در منزل ، مساله ای است که باعث شد هیگر در دسته چوب و فلز ، این محصول را اضافه کند. محصولی زیبا ، با طراحی مدرن و مینیمال ، ابعاد استاندارد و کاربردی و همچنین کیفیت بی نظیر و بالا از خصوصیات این دو محصول جدید است که برای شما آماده شده است.

همانند روال سابق و همیشگی هیگر در تولیدات خود علاوه بر زیبایی ، به کیفیت نیز توجه بسیار داشته است. به همین دلیل در این دو میز از بهترین متریال برای رضایت شما استفاده کرده است تا خیالتان از بابت طول عمر و ماندگاری این محصول راحت باشد. این دو محصول از MDF و فلز با رنگ کوره ای الکترواستاتیک ساخته شده اند.

مشخصات و قیمت جلومبلی و عسلی JM 110 و AL 110 :

جلو مبلی JM 110

قسمت بزرگ:

طول 90 سانتی متر
عرض 90 سانتی متر
ارتفاع 50 سانتی متر

قسمت کوچک:

طول 120 سانتی متر
عرض 60 سانتی متر
ارتفاع 35 سانتی متر

 

عسلی AL 110  :

طول 50 سانتی متر
عرض 30 سانتی متر
ارتفاع 55 سانتی متر
قیمت لطفا قیمت را استعلام کنید

جهت استعلام موجودی و یا هرگونه سوال دیگر درباره محصولات هیگرچوب و این دو محصول ، که با کد های JM110 و AL110 قابل استعلام هستند ، کافی است با شماره های زیر تماس گرفته و کد/نام محصول را اعلام نمایید.

همچنین از مدل های دیگر میز جلومبلی و عسلی در صفحه محصولات و صفحه اینستاگرام هیگرچوب دیدن نمایید.