HigerChoob.com - لوگو هیگر چوب

تشک رویا مدیکال 1 + 5 سال گارانتی


HigerChoob.com - تشک رویا مدیکال 1
HigerChoob.com – تشک رویا مدیکال 1

تشک رویا مدیکال 1 ، از نوع تشک های اسفنجی طبی شرکت رویا می‌باشد که میتوانید با تخفیف ویژه از هیگرچوب خریداری نمایید. در مورد تشک های اسفنجی و طبی میتوان به توضیحات زیر اشاره کرد:

اگرچه در تمامی تشک‌ها از اسفنج به عنوان یکی از لایه های اصلی استفاده میشود و از این جهت میتوان به همه تشک ها ، صفتِ اسفنجی را نیز اطلاق نمود، اما مشخصه تشک های اسفنجی استفاده از اسفنج در انواع خاص و وزن های مختلف به عنوان اصلی ترین بخش تشک میباشد. این تشک‌ها فاقد هرگونه فنر است، از این رو غلت زدن و هرگونه حرکتی روی این تشک به هیچ نحو موجب تکان خوردن و ارتعاش در سایر نقاط تشک نمیشود و این ویژگی به ویژه در تخت‌های دو نفره موجب میشود تا آرامش فرد در هنگام غلت زدن فرد دیگر، برهم نخورد.

HigerChoob.com - تشک رویا مدیکال 1
HigerChoob.com – تشک رویا مدیکال 1

 

تشک طبی مدیکال 1 ، یکی از تشک های پر طرفدار و پرفروش در دسته بندی کالای خواب می‌باشد. ابعاد استاندارد این محصول ، دست شما در انتخاب سرویس خواب های متنوع را باز میگذارد و خیالتان را از همه نظر راحت میکند.

برای مطالعه بیشتر در مورد انواع تشک ها و راهنمای خرید تشک ، به مقالات مربوط در وب‌سایت هیگرچوب مراجعه نمایید تا پیش از انتخاب تشک خود ، اطلاعات لازم را داشته باشید.

مشخصات و قیمت تشک رویا مدیکال 1 + گارانتی 5 ساله :

مدل  قیمت (تومان)
مدیکال 1 – 90 در هیگرهوم ببینید
مدیکال 1 – 100 در هیگرهوم ببینید
مدیکال 1 – 120 در هیگرهوم ببینید
مدیکال 1 – 140 در هیگرهوم ببینید
مدیکال 1 – 160 در هیگرهوم ببینید
مدیکال 1 – 180 در هیگرهوم ببینید
مدیکال 1 – 200 در هیگرهوم ببینید

جهت استعلام موجودی و یا هرگونه سوال دیگر درباره محصولات هیگرچوب کافی است با شماره های زیر تماس گرفته و کد یا نام محصول را اعلام نمایید.

09122464632

02177276580

همچنین از محصولات دیگر هیگرچوب در صفحه محصولات و صفحه اینستاگرام هیگرچوب دیدن نمایید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.