HigerChoob.com - لوگو هیگر چوب

تشک رویا اولترا 4


HigerChoob.com - تشک رویا اولترا 4 HigerChoob.com – تشک رویا اولترا 4

تشک رویا اولترا 4 ، محصولی از مجموعه تشک های اولترا شرکت رویا می‌باشد. این محصول با کیفیت همانند دیگر محصولات شرکت رویا با گارانتی و تضمین هیگرچوب به شما عزیزان تقدیم می‌شود. اولترا یک تشک Pocket Spring درجه یک می‌باشد ؛ در خصوص این نوع تشک ها میتوان به مطالب زیر اشاره کرد:

تشک های Pocket Spring به دلیل بهره گیری از فناوری استفاده از فنرهای منفصل (پاکتی) به جای فنرهای متصل به گونه ای طراحی شده اند که هر فنر به میزان فشار وارد شده از طرف قسمتهای مختلف بدن فرد، واکنش نشان داده و تغییر حالت میدهد لذا این تشکها براساس اندام و وزن هر شخص قالب و فرم مخصوص به بدن او را گرفته و از این رو تشکهای بسیار نرم و راحتی هستند.

 

HigerChoob.com - تشک رویا اولترا 4 HigerChoob.com – تشک رویا اولترا 4

یکی دیگر از ویژگی‌های این تشک ها در مقایسه با تشکهای فنری این است که ارتعاش ناشی از غلت زدن فرد به تمام تشک منتقل نمیشود. این مزیت به خصوص در تشکهای دو نفره باعث میشود که غلت زدنهای متناوب یک نفر در طول شب، توسط فرد کناری احساس نشود. زیرا فنرها در محل قرار گرفتن بدن فرد اول جابجا شده و نوسانات آن به فنرهای محل خواب فرد دوم منتقل نمیشود از این رو فرد کناری خوابی آرام و راحت را تجربه خواهد کرد. رویه نقش دوزی شده این تشکها متشکل از پارچه سه لایه، الیاف ضد حساسیت با قابلیت ارتجاعی و لایه ترموباند میباشد. استفاده از لایه مخصوص ترموباند در نقش دوزی رویه تشک، کمک میکند تا جریان هوا به راحتی در سطح تشک تبادل گردیده و در نتیجه تشک رطوبت ناشی از تعریق بدن را کمتر به خود گرفته و یا سریعتر خشک شود. با تشکهای نرم و راحت Pocket Spring رویا، شما خوابی بسیار راحت، شیرین و رویایی را تجربه خواهید کرد.

مشخصات و قیمت تشک رویا اولترا 4 + گارانتی 6 ساله :

مدل  قیمت (تومان)
اولترا 4 – 90 در هیگرهوم ببینید
اولترا 4 – 100 در هیگرهوم ببینید
اولترا 4 – 120 در هیگرهوم ببینید
اولترا 4 – 140 در هیگرهوم ببینید
اولترا 4 – 160 در هیگرهوم ببینید
اولترا 4 – 180 در هیگرهوم ببینید
اولترا 4 – 200 در هیگرهوم ببینید

جهت استعلام موجودی و یا هرگونه سوال دیگر درباره محصولات هیگرچوب کافی است با شماره های زیر تماس گرفته و کد یا نام محصول را اعلام نمایید.

09122464632

02177276580

همچنین از محصولات دیگر هیگرچوب در صفحه محصولات و صفحه اینستاگرام هیگرچوب دیدن نمایید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.