HigerChoob.com - لوگو هیگر چوب

آینه کنسول چوبی سفید KO 135


HigerChoob.com - آینه کنسول چوبی سفید KO 135
HigerChoob.com – آینه کنسول چوبی سفید KO 135

آینه کنسول چوبی سفید جدید و بسیار با کیفیت ، محصول جدید هیگرچوب در دسته بندی کنسول است. این ست آینه کنسول در اصل در ست کامل تر با میز نهار خوری ، میز تلویزیون و حتی سرویس خواب و میز آرایش خانواده‌ی خود ست می شود. سرویس خواب SK 140 را ملاحظه کنید ، نقاط مشترک بسیار زیادی را خواهید یافت !

آینه و کنسول مدرن ، امروزه تنها برای نگهداری وسایل نیست ؛ حتی نمیتوان گفت که تنها جنبه زیبایی در دکوراسیون منزل دارد ! بلکه امروزه یک آینه کنسول ، باید هردوی این مشخصات را داشته باشد ! هم جذابیت و زیبایی بصری شرطی لازم است و هم فضای کافی برای نگهداری انواع وسایل درون آن نکته بسیار مهمی است. به گالری تصاویر زیر دقت کنید که این آینه کنسول چوبی سفید مدرن ، علاوه بر زیبایی و طراحی چشم نواز ، یک فضای بسیار عالی برای نگهداری انواع وسایل را نیز فراهم میکند.

برای بزرگنمایی تصاویر گالری ، روی آنها کلیک کنید.

ما در گروه مبلمان اتاق خواب هیگر ، همواره اصل کیفیت را مهم شمرده و در راستای تحقق رضایتمندی حداکثری شما عزیزان که از هیگرچوب خرید میکنید ، از بهترین متریال ممکن و مناسب هر محصول استفاده کرده ایم. این ست آینه و کنسول نیز از این اصل مجزا نیست و از مواد اولیه درجه یک در کنار ساخت دقیق و بسیار حساس تشکیل شده است تا خیال شما را از بابت کیفیت و طول عمر این محصول راحت کنید و لبخند رضایت بر لبانتان بنشاند. در جدول زیر ، مشخصات بصورت کامل برای محصول درج شده است.

مشخصات و قیمت آینه کنسول چوبی سفید KO 135 :

طول  170 سانتی متر
عرض  45 سانتی متر
ارتفاع  85 سانتی متر
متریال MDF ضد خش و چوب راش سوپر
قیمت لطفا استعلام کنید

جهت استعلام موجودی و یا هرگونه سوال دیگر درباره محصولات هیگرچوب و این کنسول با کد KO 135 ، کافی است با شماره های زیر تماس گرفته و کد/محصول را اعلام نمایید.

بسیاری محصولات دیگر در درسته بندی های متنوع و ایده های طراحی داخلی و… در پیج اینستاگرام هیگرچوب موجود است.
از دیگر محصولات هیگرچوب در دسته بندی کنسول ها نیز دیدن نمایید.