HigerChoob.com - لوگو هیگر چوب

آینه کنسول آلانزا


HigerChoob.com - آینه کنسول آلانزا
HigerChoob.com – آینه کنسول آلانزا

آینه کنسول آلانزا یکی از محصولات خاص و خیره کننده هیگرچوب است که نمیتوان از آن به سادگی رد شد. طراحی بسیار زیبا ، پترن های چشم نواز ، استفاده از اصول مینیمالیستی و تکنیک رنگ آمیزی این کنسول ، یک محصول بی نظیر از آن ساخته است. نکته بسیار جالب این کنسول ، قابلیت استفاده در هر دو دیزاین مدرن و سنتی است. یعنی تفاوتی ندارد دکوراسیون داخلی منزل شما مدرن باشد یا سنتی ، بخواهید روی این کنسول یک بافتنی و چند قاب عکس و ساعت بگذارید یا اینکه یک گلدان مدرن و شمع روی آن بعنوان دکوری قرار دهید ، مطمئن باشید در هر دو صورت بسیار زیبا و شیک خواهد بود.

HigerChoob.com - آینه کنسول آلانزا
HigerChoob.com – آینه کنسول آلانزا

برای اینکه به ظرافت و دقت این کنسول پی ببرید ، کافی است که نیم نگاهی به پایه ها و دسته های این کنسول بیاندازید تا متوحه وسواس هیگرچوب در قبال محصولاتی که برای شما آماده میکند شوید. آینه کنسول آلانزا ( ALANZA) فضای بسیار خوبی برای شما فراهم میکند و میتوانید بعنوان یک ارگنایزر خیلی شیک و مدرن هم از آن استفاده کنید.

مشخصات و قیمت آینه کنسول آلانزا :

طول  180 سانتی متر
عرض  45 سانتی متر
ارتفاع  90 سانتی متر
قیمت لطفا قیمت را استعلام کنید

جهت استعلام موجودی و یا هرگونه سوال دیگر درباره محصولات هیگرچوب و این کنسول زیبا و مدرن ، که با نام ALANZA قابل استعلام است ، کافی است با شماره های زیر تماس گرفته و کد/نام محصول را اعلام نمایید.

09122464632

02177276580

بسیاری محصولات دیگر در درسته بندی های متنوع و ایده های طراحی داخلی و… در پیج اینستاگرام هیگرچوب موجود است.
از دیگر محصولات هیگرچوب در دسته بندی کنسول ها نیز دیدن نمایید.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.