HigerChoob.com - لوگو هیگر چوب

میز تلویزیون

HigerChoob.com - لوگو هیگر چوب

خرید میز تلویزیون مدرن چوب و فلز – راهنمای جامع انتخاب بهترین میز تی وی

میز تلویزیون

میز تلویزیون به عنوان یک المان اصلی نتنها وظیفه نگهداری تلویزیون را برعهده دارد بلکه در فضاسازی محیط داخلی تاثیر بسزایی دارد؛ بنابراین این میز جدا از جنبه کاربردی خود، در دکوراسیون داخلی جنبه دکوری و زیباشناختی نیز دارد.

در چندسال اخیر، انقلابی در طراحی میز تلویزیون رخ داد که جایگاه آن در دکوراسیون را بسیار پررنگ‌تر کرد تاجایی که امروزه به میز تلویزیون و فضای اطراف آن به عنوان یک نقطه کانونی نگاه می‌شود.

این انقلاب در طراحی میز تلویزیون‌ها به میزهای چوبی و ام‌دی‌افی برمی‌گررد که ظرف مدت کوتاهی با انعطاف بالایی که در طراحی داشتند توانستند جای میزهای شیشه و فلزی را بگیرند.

میز تی وی یا همان میزTV

امروزه میز تی وی یا میزtv نسبت به گذشته از تنوع بی‌نظیری برخوردار است تا جایی که این المان نیز مانند دیگر المان‌های اصلی در دکوراسیون داخلی می‌تواند براساس سبک دسته‌بندی شود.

بنابراین میزهای تی وی نیز در سبک‌های مدرن، کلاسیک، نئوکلاسیک، مینیمال، صنعتی و… دسته‌بندی می‌شوند؛ خوشبختانه امکان تولید تمامی سبک‌ها از متریال چوب و ام‌دی‌اف نیز وجود دارد.

جدا از سبک، میز تی وی، دارای بیشترین تنوع از نظر سایز، جنس، رنگ، طرح و مدل است و می‌توان ادعا کرد که در اجرای طراحی‌های خلاقانه برای آن هیچ محدودیتی وجود ندارد.

میز ال سی دی ، lcd و میز led

فرقی نمی‌کند که تلویزیون شما ال‌سی‌دی باشد یا ال‌ای‌دی،  درهرحال شما می‌توانید متناسب با سایز و مدل تلویزیون خود یک میز ایده‌آل که با سبک دکوراسیون داخلی شما در تناسب باشد انتخاب کنید.

میز تلویزیون شما می‌تواند یک میز ساده پایه‌دار در سبک مینیمال یا یک میز کارشده با ویترین، کشو و تزئینات خاص خود در سبک کلاسیک باشد.

ازطرفی در هر سبک میز تلویزیونی یکسری رنگ‌ها متداول‌تر هستند که البته به جنس میز نیز وابسته است و بعضی متریال‌ها مانند ام‌دی‌اف تنوع رنگ بیشتری در اختیار شما قرار می‌دهند.

میز تلویزیون جدید

تنوع میز تلویزیون‌های جدید ازنظر رنگ، طرح، سبک و سایز به قدر بالا است که گاهی انتخاب را برای شما سخت می‌کنند؛ در نسل جدید میز تی‌وی‌ها، میزها و باکس‌های دیواری بدون پایه بسیار متداول هستند.

باکس‌ها و میزهایی که در ابعاد مختلف به شکل ساده و مینیمال یا همراه با تزئینات و جزئیات طراحی و بر روی دیوار نصب می‌شوند؛ میزها، باکس‌ها و استندهایی که علاوه بر تی‌وی، فضای برای نمایش قاب عکس، گلدان، کتاب و… هستند.

میز تلویزیون لاکچری

امروزه در تمامی سبک‌ها می‌توانید مدل‌های میز تلویزیون لاکچری بسیاری را ببینید که براساس ملاک‌ها و استانداردهای روز طراحی و تولید شده‌اند؛ به شکلی که حتی در ساده‌ترین میزها و باکس‌های تلویزیون می‌توانید شاهد یک طراحی هوشمندانه و خاص باشید.

میزهای لاکچری دارای استایلی کاملا حرفه‌ای هستند که سبک طراحی آن‌ها را مشخص می‌کند به شکلی که در یک نگاه می‌توانید متوجه شوید میز موردنظر در سبک مدرن، مینیمال و یا… است.

این میزها با ظرافت و جسارتی که در طراحی خود دارند و با طیف‌های رنگی خاص خود، فضای قرارگیری تلویزیون را به یک نقطه کانونی خاص و گیرا تبدیل می‌کنند که حتی به اندازه مبلمان می‌تواند جلب توجه کند.

میز تلویزیون دیواری

در چندسال اخیر میزهای دیواری جزء محبوب‌ترین میزهای تلویزیون بوده‌اند که در فضاهای کوچک و بزرگ می‌توانند مورد استفاده قرار بگیرند؛ این میزها بدون پایه هستند و به دیوار وصل می‌شوند.

میز دیواری می‌تواند تنها یک استند ظریف باشد که تلویزیون در قسمت بالاتر از آن نصب شده که روی آن را با چند عکس، وسایل دکوراتیو و اکسسوری تزئین کنید؛ همچنین برخی مدل‌ها میز دیواری نسبت به حد نرمال، طول بیشتر داشته و دارای چند کشو یا قسمت ویترین هستند.

میز تلویزیون دیواری مدرن

میز‌های تلویزیون دیواری مدرن در بررسی حرفه‌ای تر می‌توانند به انواع مختلفی ازجمله مدرن صنعتی، مدرن مینیمال، مدرن معاصر و… تقسیم‌بندی شوند اما تمامی آن‌ها از یکسری نقاط مشترک برخوردار هستند.

سادگی و کارای ویژگی بارز این میزهای تی‌وی است و غالبا از متریال مدرن و مصنوعی مانند ام‌دی‌اف، فلز، سنگ و… تولید می‌شوند که معمولا ام‌دی‌اف و چوب به عنوان متریال اصلی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این نوع میز tv می‌تواند کاملا ساده، همراه با تی‌وی وال یا دارای ویترین، استند و باکس‌هایی برای قرار دادن المان‌های تزئینی مدرن، کتابخانه، و… باشد.

میز تلویزیون چوبی جدید

در میز تلویزیون‌های جدید، بیشترین متریالی به چشم می‌خورد چوب است چراکه میزهای چوبی یا ام‌دی‌افی انعطاف بالایی در طراحی داشته و هر طرحی را می‌توان با آن‌ها اجرا کرد.

میزهای چوبی جدید نسبت به میزهای ساده و کنسولی قدیم، تغییرات عمده بسیاری داشته‌اند؛ در این میزها چوب یا ام‌دی‌اف ساده یا طرح‌دار را با رنگ‌های مکمل به شکل هوشمندانه‌ای طراحی می‌کنند.

میزهای چوبی دو رنگ که ترکیبی از باکس، استند و قسمت دکوری هستند درحال حاضر جزء شیک‌ترین و جدیدترین انواع میزهای تی‌وی هستند که به تنهایی بخشی از زیبایی دکوراسیون داخلی را تامین می‌کنند.

میز تلویزیون ساده و شیک

اگر به دنبال یک میز تلویزیون ساده و شیک هستید بدون شک میزهای چوبی مینمیال و مدرن چوبی بهترین گزینه برای شما خواهند بود؛ این میزها به شکل باکس یا شلف دیواری یا به صورت پایه‌دار موجود هستند.

بنابراین یک میز تلویزیون بیسیک چوبی ساده می‌تواند فضایی بسیار شیک و خاص را ایجاد کند؛ این مدل میز تی‌وی به راحتی با انواع دکوراسیون‌ها و دیگر المان‌های داخلی هماهنگ می‌شوند.

میز تلویزیون کلاسیک جدید

میز‌ تلویزیون‌های کلاسیک جدید در واقع میزهای در سبک کلاسیک، کارشده، با جزئیات، ظرافت‌ها و تزئینات خاص خود هستند که براساس جدیدترین معیارهای زیباشناختی کلاسیک طراحی شده‌اند.

میزهای کلاسیک جدید در سبک‌های روستایی، بوهو، سنتی، مدینسچری و… طراحی می‌شوند که هریک ویژگی‌ها، شخصیت و جلوه بصری خاص خود را در قالب سبک کلاسیک دارند.

در این سبک‌ها شما متریال غنی و طبیعی، الگوهای متقارن، انحناهای ظریف، نقش‌های ارگانیک خاص، یراق آنتیک، ویترین‌ها، تراش‌ها و برش‌های خاصی را مشاهده خواهید کرد که در کنار متریال مرغوب یک میز تلویزیون باشکوه و مجلل را خلق کرده‌اند.

خرید میز تلویزیون

خرید میز تلویزیون نیز می‌تواند به اندازه خرید مبلمان حساس و در فضای داخلی تاثیرگذار باشد؛ تنوع جنس، سبک، طرح، رنگ، مدل، سایز و… میزهای تی‌وی ایجاب می‌کند که هنگام خرید این کالا به موارد زیر توجه داشته باشید.

 • مساحت خانه یا دیوار تلویزیون
 • اندازه و مدل تلویزیون
 • سبک دکوراسیون داخلی
 • رنگ‌های غالب موجود در فضای داخلی
 • تزئینات و دکوراسیون تی‌وی وال
 • محل قرارگیری تلویزیون و…

قیمت میز تلویزیون

مانند اکثر کالاها، قیمت میز‌ تلویزیون نیز تابع یکسری فاکتور تاثیرگذار است که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

 • جنس میز تلویزیون و کیفیت متریال آن
 • نوع و کیفیت متریال مکمل در ساخت میز تلویزیون
 • نوع، کیفیت و تعداد یراق‌آلات مورد استفاده در ساخت میز tv
 • سایز میز تی‌وی
 • میزان مدرن بودن میز تلویزیون
 • سبک میز تلویزیون، جزئیات، تزئینات و میزان سختی طراحی و تولید آن و…

 

 

انواع میز تلویزیون

میز تلویزیون جزء المان‌هایی است که می‌توان آن را از جنبه‌های مختلفی دسته‌بندی کرد؛ برای مثل میز تی‌وی ازنظر جنس شامل انواع چوبی و ام‌دی‌افی، فلزی، شیشه‌ای و… است؛ البته امروزه اکثر میزها از ترکیب چند متریال مختلف ساخته شده‌اند.

ازنظر مدل ایستادن یا قرارگیری، میز تلویزیون‌ها شامل انواع پایه‌دار و دیواری یا زمینی و بدون پایه هستند؛ دیگر تفاوت‌های موجود در مدل‌های مختلف میزهای تی‌وی به سبک آن‌ها برمی‌گردد که از این نظر شامل انواع مدرن، کلاسیک، نئوکلاسیک، روستیک و… هستند.

باکس تلویزیون دیواری ام‌ دی اف جدید

باکس‌های تلویزیون دیواری درحال‌حاضر جزء کاربردی‌ترین و محبوب‌ترین انواع میز تلویزیون هستند چراکه علاوه بر چندکاربردی بودن دارای ظاهری بسیار جذاب، شیک و منحصربه‌فرد هستند.

این باکس‌ها بطور معمول از چوب و انواع ام‌دی‌اف در رنگ‌های قهوه‌ای، کرمی، آجری، عسلی، سفید و… تولید می‌شوند و می‌توانند تک‌رنگ یا چندرنگ باشند؛ این مدل باکس به راحتی با متریالی مانند فلز، سنگ، پی‌وی‌سی و… ترکیب می‌شود.

باکس‌های تلویزیون دیواری ام‌دی‌اف، بیشترین میزان انعطاف را در طراحی دارند و هر مدل باکس دیواری را می‌توان به کمک آن‌ها طراحی کرد، ظرافت این متریال و پتانسیل ترکیب آن با دیگر متریال‌ها آن‌ را به بهترین گزینه برای باکس‌های دیواری تبدیل کرده است.

این باکس‌ها در عین سبک بودن بسیار مقاوم هستند و با توجه به انعطافی که ازنظر جنس دارند می‌توان آن‌ها را به اشکال مختلفی برش داد و فریم‌ها، شلف‌ها، استندها و الگوهای مختلفی را به کمک آن‌ها طراحی کرد.

باکس‌های تلویزیون دیواری جدید در واقع نوعی تی‌وی‌وال محسوب می‌شوند چراکه معمولا به شکل چندتکه طراحی شده که در قسمت‌های مختلف دیوار و اطراف تلویزیون نصب می‌شوند.

این باکس‌ها فضایی برای نمایش وسایل دکوری آنتیک، اکسسوری‌های لاکچری، گل‌های طبیعی فانتزی، قاب‌ عکس‌های محبوب و انواع المان‌های تزئینی هستند و به این شکل فضای اطراف یا همان دیوار تلویزیون را به یک فضای دیدنی تبدیل می‌کنند.

جدیدترین مدل میز تلویزیون

در طراحی میز تلویزیون‌های جدید شاهد جسارت و نوآوری بالایی هستیم به شکلی حتی ساده‌ترین میز تی‌وی‌ها هم از ظاهری متفاوت و خاص برخوردار هستند؛ ازطرفی ترکیب المان‌های دیگر با میز تی‌وی نیز بسیار مرسوم است.

برای مثال به عنوان یکی از جدیدترین مدل میز تلویزیون می‌توان به میز تلویزیون مدل شومینه اشاره کرد که ترکیبی از طراحی شومینه در بستر میز تی‌وی هستند که ظاهری بسیار لوکس داشته و می‌توانند در سبک‌های مدرن، صنعتی و حتی کلاسیک نیز طراحی شوند.

میز تلویزیون‌های نورپردازی شده نیز یکی دیگر از انواع جدید میز تلویزیون هستند که با نور ال‌ای‌دی مخفی طراحی می‌شوند؛ در این مدل معمولا از ترکیب متریالی مانند ام‌دی‌اف، فلز، صفحات سنگ مصنوعی، پی‌وی‌سی و… استفاده می‌شود.

بطور کل در جدید‌ترین مدل‌های میز تی‌وی سعی شده است که طراحی میز، از نظر سبک، شخصیت مشخص و حرفه‌ای داشته باشد تا در هر نوع دکوراسیون داخلی بتوان از میز تلویزیون کاربردی و مناسب با فضا استفاده کرد.

دکور تلویزیون دیواری

تلویزیون‌های دیواری را می‌توان به کمک دکور اطراف آن از سادگی و خلوتی خارج کرد؛ این دکورها عمدتا به کمک ام‌دی‌اف تولید می‌شوند و می‌توانند با متریال دیگری ازجمله فلز جهت زیبایی و کارایی بیشتر ترکیب شوند.

این دکورها به شکل باکس‌هایی با اشکال هندسی مختلف، استندهای ساده، فریم‌های ظریف، شلف‌ها و… اجرا می‌شوند و دیواری که تلویزیون روی آن نصب شده است را به یک تی‌وی وال جذاب تبدیل می‌کنند.

دکور تلویزیون دیواری شما می‌تواند الگوی قرینه یا چیدمان نامتقارنی داشته باشد و ترکیبی از چند مدل دکور مختلف باشد؛ انتخاب این موارد به سلیقه شما و سبک دکوراسیون داخلی بستگی دارد.

دکور میز تلویزیون

دکور میز تلویزیون امروزه جای کاغذدیواری‌های طرح‌داری که برروی دیوار تلویزیون نصب می‌شد را گرفته‌اند؛ این دکور در مدل‌ها، سایز‌ها، رنگ‌ها و تعداد مختلف می‌تواند برروی دیوار و اطراف تلویزیون نصب شود.

این دکورها، فضای تلویزیون دیواری شما را به یک نقطه کانونی تبدیل می‌کنند؛ دکور می‌تواند شامل یک باکس یا فریم دیواری باشد که از فضای باکس برای نگهداری وسایل مختلف، کتاب و… استفاده کنید.

طراحی میز تلویزیون

امروزه میز تلویزیون در دکوراسیون داخلی نسبت به سالیان گذشته جایگاه بسیار بالاتری پیدا کرده است چراکه این المان نیز از نظر طرح و مدل سبک‌های مختلفی پیدا کرده است و هر سبکی شخصیت، جلوه و تاثیر خاص خود را دارد.

بنابراین تمرکز بیشتری بر طراحی میز تلویزیون وجود دارد که نتیجه آن وجود صدها مدل مختلف تلویزیون است؛ این طراحی‌ها حاصل دانش، تخصص و مهارت هستند به همین دلیل با تنوعی که دارند می‌تواند هر سلیقه، سبک و نیازی را پوشش دهند.

طراحی میز تلویزیون دیواری

در طراحی میز تلویزیون دیواری درکنار زیبایی ظاهری به کاربردهای مختلف نیز توجه می‌شود؛ برای مثال از باکس‌هایی با کشوها و درب‌های مختلف برای نگهداری وسایل مختلف استفاده می‌شود؛ یا از سطح روی باکس نیز به عنوان میز برای قرار دادن وسایل تزئینی می‌توان استفاده کرد.

طراحی میز تلویزیون‌های دیواری می‌تواند به سبک مینیمال، مدرن، صنعتی، نئوکلاسیک و… باشد؛ انتخاب رنگ، متریال مکمل، تعداد و مدل دکورها و… نیز به سلیقه شما، سبک دکوراسیون داخلی، مساحت دیوار موردنظر، سایز تلویزیون و… بستگی دارد.

قیمت میز تلویزیون چوبی و میز تلویزیون ام‌ دی اف

قیمت میز تلویزیون چوبی بیش از هرچیزی به نوع و کیفیت چوب مورد استفاده بستگی دارد؛ فاکتور دیگری که بر قیمت میز تی‌وی‌های چوبی تاثیرگذار است سبک و طرح میز تلویزیون است.

هرچقدر که میز تلویزیون طراحی پیچیده‌تر، پرکارتر و با جزئیات بیشتری داشته باشد به نسبت قیمت آن بالاتر خواهد بود؛ بطور معمول نیز از چوب برای طراحی میز تلویزیون‌های سبک کلاسیک و مدل‌های مجلل استفاده می‌شود.

این درحالی است که قیمت میز تلویزیون ام‌دی‌اف بسیار اقتصادی‌تر است و در عین‌حال می‌تواند ظرافت و زیبایی مشابه با میزهای چوبی داشته باشد؛ حتی می‌توان ادعا کرد انعطاف و پتانسیل میز تی‌وی ام‌دی‌اف در طراحی بسیار بیشتر از مدل‌های چوبی است.

قیمت میز تلویزیون‌های ام‌دی‌افی نیز تابع فاکتورهایی مانند کیفیت، نوع و ضخامت ام‌دی‌اف، سبک میز و مدل آن، متریال مکمل مورد استفاده، جزئیات میز تلویزیون، سایز و میزان متریال مصرفی در تولید آن بستگی دارد.

قیمت میز تلویزیون دیواری مدرن

می‌توان گفت که میز تلویزیون دیواری مدرن ازنظر قیمت جزء اقتصادی‌ترین میز تلویزیون‌ها هستند؛ این میزها به واسطه طراحی ساده و ظریف خود دارای کمترین میزان جزئیات و تزئینات هستند و به دلیل ظرافت ساختاری، نیاز به متریال مصرفی کمتری دارند.

ازطرفی این مدل میز تی‌وی را می‌توان از انواع ام‌دی‌اف به عنوان یک متریال اقتصادی نیز تولید کرد و باتوجه به سادگی و ظرافت سبک مدرن، زحمت طراحی و اجرای آن‌ها بسیار کمتر است؛ به همین دلیل ازنظر قیمت مقرون‌به‌صرفه هستند.

قیمت میز تلویزیون هایگلاس

میز تلویزیون‌های هایگلاس به واسطه سطح براق، صیقلی و درخشان خود از ظاهری زیبا و چشمگیر برخوردار هستند و در طراحی میز تلویزیون‌های مدرن بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند.

این میزها پتانسیل بالایی در طراحی دارند و در ترکیب با ام‌دی‌اف طرح چوب یا رنگ‌ها و متریال دیگر، می‌توانند طراحی‌های خلاقانه و جذابی داشته باشند؛ ازنظر قیمت نیز نسبت میزهای چوبی اقتصادی‌تر هستند اما نسبت به میزهای ام‌دی‌اف مقداری گران‌تر هستند.

مدل میز تلویزیون جدید چوبی

برای دیدن مدل‌های میز تلویزیون جدید در تنوع بالا بهتر است کاتالوگ یا آلبوم مراکز طراحی و تولید معتبر را بررسی کنید که جدیدترین و خاص‌ترین مدل‌های میز تی‌وی را در سبک‌های مختلف در اختیار شما قرار می‌دهند.

شما می‌توانید مدل محبوب خود را با جزئیات و تغییرات دلخواه سفارشی‌سازی کنید؛ امروزه مدل‌های جدید ترکیبی هوشمندانه، نوآورانه و جسورانه از رنگ‌ها و متریال مختلف هستند.

در این میان میز تلویزیون‌های چوبی بیشترین تنوع طراحی را به خود اختصاص داده‌اند؛ بنابراین بطور مداوم مدل‌های جدیدی از میز تی‌‌وی چوبی را در سبک‌های مینمیال، مدرن، نئوکلاسیک و… ارائه می‌شود.

میز تلویزیون جدید سفید

بدون شک در تمام دوره‌ها، میز تلویزیون سفید یکی از کاربردی‌ترین و پرطرفردارترین انواع میز تلویزیون‌ها بوده است؛ رنگ سفید در اکثر سبک‌های میز تی‌وی، خصوصا میزهای مدرن قابل استفاده است.

میز تی‌وی سفید سادگی و زیبایی خاص خود را دارد و با متریالی مانند انواع‌ ام‌دی‌اف، هایگلاس و… قابل اجرا است؛ این میز تی‌وی را می‌توان در مدل‌های پایه‌دار، دکوری، دیواری و… طراحی کرد.

در طراحی میز تلویزیون جدید سفید خلاقیت بیشتری بکار رفته و مدل‌هایی مانند میز تلویزیون‌های شومینه‌ای، میزهای کنسولی که با فلز طلایی ترکیب شده، میزهای پایه‌دار ظریف با باکس‌های دیواری شیشه‌دار و… طراحی شده که بسیار زیبا و شیک هستند.

میز تلویزیون شیشه ای

میز تلویزیون شیشه‌ای که در دهه‌های گذشته بسیار متداول بود در چندسال اخیر نیز با تغییرات خاص خود بار دیگر محبوب و رایج شده است؛ طراحی این مدل میز تلویزیون به سمت میزهای مدرن و صنعتی تمایل بیشتری پیدا کرده است.

البته میزهای شیشه‌ای نیز قابلیت بالایی در ترکیب با متریالی مانند سنگ‌های مصنوعی، فلز، ام‌دی‌اف و… دارند؛ طراحی چند ضلعی، شیشه خم و… در این مدل میز تلویزیون بسیار محبوب است.

میز تلویزیون‌های شیشه‌ای می‌توانند طراحی‌های صنعتی و منحصربه‌فردی داشته باشند و با متریال مکمل خود ترکیب رنگ‌هایی شامل مشکی، دودی، طلایی، نقره‌ای و… داشته باشند.

میز تلویزیون کلاسیک

میز تلویزیون کلاسیک کماکان جزء پرتقاضاترین انواع میز تلویزیون است که در دکوراسیون‌های کلاسیک و مجلل جایگاه ثباتی دارد؛ این مدل میز تلویزیون دارای جزئیات، تزئینات، تراش‌ها، برش‌ها، انحناها، نقش‌ها و کنده‌کاری‌های خاص خود است.

میز تلویزیون‌های کلاسیک، معمولا از چوب طبیعی یا متریال مرغوب، با رنگ‌های موقر و غنی تولید می‌شوند؛ به همین دلیل ازنظر ظاهری بسیار باشکوه و چشمگیر هستند.

این مدل میز تلویزیون را نمی‌توان درهر دکوراسیونی استفاده کرد چراکه باید ازنظر سبک و رنگ، با دیگر المان‌های موجود در فضای داخلی هماهنگی کاملی داشته باشد.

میز تلویزیون دیواری ام دی اف ساده و شیک

اگر به دنبال یک میز تلویزیون ساده و شیک هستید بدون شک میزهای دیواری ام‌دی‌اف می‌توانند بهترین انتخاب شما باشند؛ این نوع میز از نظر مساحت داخلی کمترین فضا را اشغال می‌کنند چراکه میز و قسمت‌های دکوری آن به دیوار نصب می‌شوند.

این مدل میز تلویزیون فضای داخلی را لوکس و حرفه‌ای جلوه می‌دهد و بیشترین میزان تنوع را از نظر مدل میز و انواع دکور به شما می‌دهد؛ شما می‌توانید با نصب قسمت‌های دکوری مختل و قرار دادن وسایل و تزئینات مختلف در قسمت دکوری، یک تی‌وی وال جذاب طراحی کنید.

این نوع میز تلویزیون در عین کارایی مختلف، بسیار اقتصادی هستند؛ برای سادگی بیشتر شما می‌توانید تنها از یک میز دیواری ظریف با یک یا دو عدد استند و باکس به عنوان قسمت دکوری استفاده کنید.

میز تلویزیون دیواری برای خانه کوچک

بدون شک میز تلویزیون‌های دیواری یک انقلاب برای خانه‌های کوچک هستند؛ چراکه تنها فضای روی دیوار را اشغال می‌کنند و از این نظر می‌توان گفت که بسیار کمجا هستند.

ازطرفی میزهای دیواری و قسمت‌های دکوری آن‌ها بطور کل از طراحی ظریفی برخودار هستند تا جایی که میز دیواری شما می‌تواند تنها یک استند ظریف در سایز کوچک باشد.

بنابراین حتی اگر یک دیوار کوچک را برای نصب تلویزیون خود در نظر گرفته‌‌اید؛ با استفاده از میزها، استند‌ها، باکس‌ها، فریم‌ها و شلف‌های ظریف می‌توانید آن را به یک تی‌وی‌ وال کوچک، شیک و جذاب تبدیل کنید.