HigerChoob.com - لوگو هیگر چوب

میز تلویزیون چه رنگی بخرم ؟

میز تلویزیون چه رنگی بخرم ؟

HigerChoob.com - میز تلویزیون چه رنگی بخرم؟

میز تلویزیون چه رنگی بخرم ؟ اصلا فرقی میکنه میز تلویزیون قهوه ای باشه یا سفید ؟ رنگ دیوار و مبلمان هم مهمه ؟

توی مطالب دیگه ای به این مساله ها پاسخ دادیم : میز تلویزیون رو باید با چی ست بکنم ؟ میز تلویزیون سفید بهتره یا قهوه ای ؟

یکی از دغدغه‌های مهم افراد موقع خرید میز تلویزیون این است که با خود میگویند ” میز تلویزیون چه رنگی بخرم ؟ ” که با وسایل دیگر منزل تناسب داشته باشد و باعث زیباتر شدن دکوراسیون داخلی شود. نحوه چیدمان دکوراسیون داخلی نشان دهنده سلیقه صاحب خانه است و همه افراد دوست دارند وسایل را طوری بچینند که زیبایی‌اش توجه هر مهمانی را به خود جلب کند. در انتخاب رنگ میز تلویزیون باید نکاتی را رعایت کنید. برای دانستن این نکات مقاله را تا پایان مطالعه کنید.

دیوارت چه رنگیه ؟

اولین نکته‌ای که رنگ میز تلویزیون را تعیین می‌کند، توجه به رنگ دیوارهای اتاق نشیمن است. اگر فضای کلی دیوارهای منزل شما سفید است، بهترین انتخاب‌ها میز تلویزیون‌های سفید استخوانی و فیلی می‌باشند. رنگ سفید براق نیز پیشنهاد می‌شود. اگر علاوه بر دیوار رنگ مبلمان شما هم سفید باشد، دیگر رنگ سفید برای میز تلویزیون گزینه مناسبی نیست زیرا باعث بیروح شدن فضای خانه می‌شود. در چنین مواقعی انتخاب یک رنگ مخالف باعث ایجاد کنتراست و زیبایی خواهد شد.

یکی دیگر از نکاتی که هنگام خرید میز تلویزیون باید رعایت کنید، توجه به رنگ دیواری است که پشت میز تلویریون قرار دارد. رنگ یا کاغذ دیواری پشت تلویزیون باید با رنگ میز تلویزیون هماهنگی داشته باشد. به عنوان مثال برای میز تلویزیون‌های سفید و کرمی بهتر است رنگ دیوار یا کاغذ دیواری طلایی یا بژ باشد.

HigerChoob.com - میز تلویزیون چوب راش کد MT 55
HigerChoob.com – میز تلویزیون چوب راش کد MT 55

این مشکیِ محبوب !

انتخاب میز تلویزیون مشکی بسیار پرکاربرد است‌ و طرفداران زیادی دارد. این رنگ با تمام رنگ‌ها و سبک‌های دکوراسیون داخلی همخوانی دارد. همچنین رنگ مشکی با قاب مشکی تلویزیون‌های ال سی دی و لوازم برقی دیگری که داخل آن قرار می‌گیرد نیز هماهنگی دارد و باعث زیباتر شدن فضا می‌شود.

برخی از افراد گمان می‌کنند که میز تلویزیون هر چقدر ساده‌تر باشد، زیباتر است. درست است که این نکات کاملا سلیقه‌ای است اما گاهی اوقات انتخاب یک میز تلویزیون مدل‌دار شامل کشو و کتابخانه و قفسه‌های دکوری، می‌تواند به زیباتر شدن دکوراسیون کمک فراوانی کند. رنگ این میزتلویزیون‌ها گاهی اوقات یکدست و گاهی رنگ‌های ترکیبی هستند. به عنوان مثال از دو رنگ کرمی و قهوه‌ای در ساخت بعضی از این میز تلویزیون‌ها استفاده می‌شود.

هرگز برای انتخاب رنگ میز تلویزیون خود را به محدود به رنگ‌های سفید، مشکی، کرمی و قهوه‌ای نکنید. اگر سبک دکوراسیون منزل شما مدرن است، استفاده از رنگ‌های فانتزی متناسب به رنگ بقیه وسایل خانه توصیه می‌شود. امروزه ام دی اف‌های براق و چوب‌های پولیش شده در رنگ‌های مختلف و متنوعی تولید می‌شوند. شما می‌توانید هر رنگ و مدلی را که تمایل دارید انتخاب کنید تا تولید‌کنندگان میز تلویزیون آن را بسازند.

HigerChoob.com - میز تلویزیون جدید سفید کد MT 56
HigerChoob.com – میز تلویزیون جدید سفید کد MT 56

همیشه تعادل را حفظ کنید

در هنگام خرید میز تلویزیون علاوه بر رنگ به اندازه تلویزیون و ابعاد فضایی که قرار است میز تلویزیون در آنجا قرار بگیرد، توجه داشته باشید. به عنوان مثال برای یک خانه کوچک انتخاب تلویزیون 50 و یک میز تلویزیون بزرگ به هیچ عنوان گزینه مناسبی نیست. زیرا تعادل را از بین می‌برد و تعادل و هماهنگی یکی از نکات اصلی زیباتر شدن دکوراسیون داخلی منازل است.

بعضی از افراد خلاق از میز کنسول‌ به عنوان میز تلویزیون استفاده می‌کنند. رنگ میز کنسول را انتخاب می‌کنند و در قسمت بالای آن به جای آینه، تلویزیون را قرار می‌دهند. میز کنسول باعث ایجاد یک دکوراسیون جذاب می‌شود.

اگر محل قرار دادن میز تلویزیون را در کنار پرده انتخاب کرده‌اید، باید رنگ آن را با در نظر گرفتن رنگ پرده انتخاب کنید. به عنوان مثال برای پرده کرمی میز تلویزیون قهوه‌ای و برای پرده‌ زرشکی میز تلویزیون مشکی پیشنهاد می‌شود.

امیدوارم با خواندن این مطالب به جواب سوال میز تلویزیون چه رنگی بخرم؟! رسیده باشید. نتیجه مهمی که می‌توان از این مقاله گرفت این است که انتخاب رنگ میز تلویزیون رابطه مستقیمی با رنگ دیوارها و دیگر وسایل منزل دارد. برای بهترین انتخاب باید تمام جوانب را در نظر گرفت و میز تلویزیونی انتخاب کرد که باعث زیباترشدن دکوراسیون داخلی منزل شود.

میتوانید مدل های مختلف میز تلویزیون و کنسول های مدرن را در اینستاگرام هیگرچوب مشاهده کنید.

نوشتهٔ پیشین
مدل رنگ آمیزی خانه مدل سال 2020
نوشتهٔ بعدی
رنگ اتاق خواب یاسی