HigerChoob.com - لوگو هیگر چوب

میز تلویزیون سفید بهتره یا قهوه ای ؟!

میز تلویزیون سفید بهتره یا قهوه ای ؟!

HigerChoob.com - میز تلویزیون سفید بهتره یا قهوه ای؟!

حتما برای شما هم این سوال پیش اومده که میز تلویزیون سفید بهتره یا قهوه ای !!! ولی واقعا جواب این سوال چیست ؟ با پیشرفت تکنولوژی و تولید تلویزیون‌های جدید ال‌سی‌دی و ورود آن‌ها در لیست لوازم مورد نیاز منزل، کم کم تولید میز تلویزیون‌های مخصوص این تلویزیون‌ها نیز گسترش یافته و امروزه در دکوراسیون داخلی اکثر خانه‌ها جزء وسایل ضروری محسوب می‌شود. بعضی از افراد معتقدند که هر چه میز تلویزیون ساده‌تر باشد بهتر است زیرا شلوغی و پیچیدگی ساختار میز تلویزیون باعث پرت شدن حواس ببیننده شده و دیگر با تمرکز کافی نمی‌تواند تلویزیون تماشا کند. اما دغدغه خریدارن میز تلویزیون علاوه بر مدل آن، انتخاب رنگ است. به نظر شما میز تلویزیون سفید بهتره یا قهوه‌ای؟! کدام رنگ مناسب‌تر است؟ در این مقاله میخواهیم به این سوالات پاسخ بدهیم. اگر در انتخاب رنگ میز تلویزیون دچار تردید هستید پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را تا آخر مطالعه کنید تا از این سردرگمی خلاص شوید.

دو دیدگاه متفاوت درباره انتخاب رنگ میز تلویزیون وجود دارد که تا حد زیادی می تواند شما را از سردرگمی نجات دهد.

رنگ میز تلویزیون با رنگ مبلمان و دکوراسیون داخلی تناسب داشته باشد

رنگ میز تلویزیونی که تهیه می‌کنید، بهتر است که با رنگ مبلمان شما همخوانی داشته باشد. هماهنگی و تناسب رنگ بین وسایل خانه باعث زیلاتر شدن چیدمان و دکوراسیون داخلی می‌شود. بنابراین با در نظر داشتن این موضوع اگر رنگ مبلمان و وسایل دیگر شما روشن است، پیشنهاد می‌کنیم که میز تلویزیون سفید رنگ بخرید و چنانچه رنگ مبلمان و دیگر وسایل منزل تیره است از میز تلویزیون قهوه‌ای استفاده کنید.

HigerChoob.com - میز تلویزیون مدرن چوب مدل Bianca
HigerChoob.com – میز تلویزیون مدرن چوب مدل Bianca

رنگ میز تلویزیون با رنگ اجزای دیگر دکوراسیون داخلی متضاد باشد

امروزه بسیاری از مردم در چیدمان دکوراسیون داخلی خانه‌هایشان از وسایل هم‌رنگ استفاده می‌کنند. به طوری که رنگ دکوراسیون یا به رنگ روشن یا به رنگ تیره است. میز تلویزیون بیشترین توجه را در بین تمام وسایل خانه به خود جلب می‌کند. زیرا در بیشتر اوقات اعضای خانواده و مهمان‌ها مشغول تماشای تلویزیون هستند. بنابراین انتخاب یک رنگ متضاد برای میر تلویزیون می‌تواند یک تضاد زیبا ایجاد کند. با توجه به این دیدگاه اگر دکوراسیون شما روشن است بهتر است میز تلویزیون قهوه‌ای بخرید و اگر بیشتر وسایل دکوراسیون شما به رنگ تیره است، میز تلویزیون سفید خریداری کنید.
حتی می‌توانید از میز تلویزیون‌های دو رنگ نیز استفاده کنید. میز تلویزیونی که در آن دو رنگ قهوه‌ای و سفید به کار رفته باشد نیز جلوه‌ زیبایی خواهد داشت.

HigerChoob.com - خرید میز تلویزیون مدرن مدل PELIT
HigerChoob.com – خرید میز تلویزیون مدرن مدل PELIT

تناسب رنگ دیوار با میز تلویزیون

در هنگام انتخاب رنگ سفید یا قهوای برای میز تلویزیون علاوه بر رنگ دکوراسیون داخلی و چیدمان وسایل باید رنگ دیوار پشت میز تلویزیون را نیز مد نظر قرار بدهید. اگر رنگ دیوار روشن است میز تلویزیون قهوه‌ای و اگر رنگ دیوار تیره بود میز تلویزیون سفید باعث ایجاد فضای زیباتری خواهد شد.

با وجود تمام این نکات در مورد اینکه آیا “میز تلویزیون سفید بهتره یا قهوه ای ؟! ” عرض کردیم، در نهایت این شما هستید که طبق سلیقه و علاقه خودتان وسایل منزل خود را خریداری می‌کنید. مهمترین معیار برای خرید میز تلویزیون و انتخاب رنگ آن‌ها، سلیقه شما به عنوان صاحب خانه است. زیرا این شما هستید که بیشترین زمان زندگی را در منزلی سپری می‌کنید با سلیقه خودتان انتخاب کرده و چیده‌اید. خرید وسایل و چیدن آن‌ها طبق سلیقه شخصی باعث ایجاد آرامش خواهد شد. امیدواریم از خواندن این مقاله برای شما مفید بوده باشد و در انتخاب رنگ میز تلویزیون به شما کمک کند.

با دنبال کردن اینستاگرام هیگرچوب ، انواع محصولات دکوراتیو و مورد نیاز منزلتون رو پیدا کنید.

نوشتهٔ پیشین
کنسول چه کاربردی دارد ؟
نوشتهٔ بعدی
مدل رنگ آمیزی خانه مدل سال 2020